0

درباره جهان فایل

جهان فایل چیست ؟

جهان فایل یک مارکت آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل سورس کدهای لازم برای شروع برنامه نویسی (اندروید و IOS و وب سایت و نرم افزار و …) و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

نحوه کارکرد جهان فایل

جهان فایل با هدف کارآفرینی و رشد بازار برنامه نویسی و تجارت الکترونیک در ایران راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک برنامه نویس موبایل) محصولات خود را آماده مینمایند (مثلا سورس یک اپلیکیشن تجاری) و با قیمت مناسب و کارشناسی شده در مارکت جهان فایل عرضه میکنند و سپس از هر فروش محصولشان ۸۰ درصد سود می برند و ۲۰ درصد نیز عاید جهان فایل خواهد شد .

و گروهی از کاربران نیز در صورت نداشتن محصول شخصی ، می توانند به عنوان بازاریاب در مارکت جهان فایل عضو شده و به واسطه بازاریابی و فروش محصولات موجود در مارکت سود ببرند .

مزیت جهان فایل

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از جهان فایل استفاده نمایند؟

  • چون جهان فایل پس از فروش هر محصول تا ۴۸ ساعت مبلغ فروش را بلوکه می نماید و در صورت اعلام عدم رضایت از خرید از سوی خریدار کارشناسان ما محصول مورد نظر را بررسی و اعلام نظر می نمایند .
  • در صورت اعلام رضایت از خرید از سوی خریدار کلیه مبالغ فروش آزاد شده و به حساب فروشندگان در مارکت منتقل خواهد شد و در صورت درخواست فروشندگان و بازاریابان در هفته ۳ بار با ایشان تصفیه حساب انجام خواهد شد و وجه درخواستی به حساب ایشان واریز خواهد شد .

 

کارآفرینی جهان فایل

از آنجایی که در  مارکت جهان فایل ، متخصصان فرصت عرضه محصولات و پروژه های خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند ، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد . یعنی مثلا اگر در یک ماه در جهان فایل ۱۰۰ میلیون تومان محصول فروخته شود ، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص پدید می آورد.

 

جهت ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید .
مدیریت مارکت : جواد جهانی تبار

عضویت در خبرنامه ویژه جهان فایل

با عضویت در خبرنامه جهان فایل از آخرین محصولات و تخفیف ها با خبر شوید!